W DNIU 4 PAŹDZIERNIKA 2013 ROKU Z DZIEĆMI GRUP ZEROWYCH Z PRZEDSZKOLA W DAMASŁAWKU UDALIŚMY SIĘ NA WYCIECZKĘ DO SADU W MIASTOWICACH. ZOSTALIŚMY OPROWADZENI PO SADZIE, SKOSZTOWALIŚMY MALIN, POZNALIŚMY JAK WYGLĄDA PLANTACJA BORÓWEK, TRUSKAWEK ORAZ JAK POZNAĆ, ŻE JABŁKA SĄ JUŻ DOJRZAŁE I MOŻNA JE ZRYWAĆ Z DRZEW. ZOBACZYLIŚMY JAK WYGLĄDA CHŁODNIA Z JABŁKAMI I SOKAMI ORAZ JAK PRACOWNICY SORTUJĄ OWOCE. WŁAŚCICIEL SADU PRZYGOTOWAŁ DLA DZIECI NIESPODZIANKĘ- DZIECI MOGŁY ZABRAĆ JABŁKA I GRUSZKI W KAŻDĄ KIESZEŃ, KAPTUR I CZAPKĘ. MAMY NADZIEJĘ, ŻE DZIECI POPRZEZ TAK UDANĄ WYCIECZKĘ UTRWALIŁY WIADOMOŚCI ZDOBYTE W CIĄGU OSTATNICH TYGODNI, NA TEMAT WITAMIN I ZDROWEGO ODŻYWIANIA ORAZ NAZW WARZYW I OWOCÓW ORAZ CO PYSZNEGO MOŻNA PRZYRZĄDZIĆ Z DARÓW JESIENI.

« z 13 »
WYCIECZKA DO SADU-MIASTOWICE
Skip to content