9 maja w Damasławku odbył się już XII Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej. Wzięło w nim udział 25 dzieci z różnych miejscowości. Z naszego przedszkola wzięło udział 4 dzieci z różnych grup wiekowych: Zuzanna Kowalewska 4 lata, Malwina Siniawska 4 lata, Eliza Grewling 6 lat, Paweł Kędziora 5 lat. Przedszkolaki pokazały swoje zdolności i umiejętności muzyczne  zdobyte, zarówno w przedszkolu, jak i w domu. Dziękujemy paniom wychowawczyniom za przygotowanie dzieci i włożenie pracy w ich występ. Każde dziecko biorące udział w festiwalu zostało nagrodzone drobnymi upominkami i dyplomami, natomiast  jedna dziewczynka z naszego przedszkola znalazła się w pierwszej wyróżnionej piątce—- Malwina Siniawska lat 4.  Zaśpiewała piosenkę „Bal na łące”.

« z 5 »
XII Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej w Damasławku
Skip to content