27 czerwca 2013 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013 wszystkich dzieci zerówkowych idących do szkoły od nowego roku szkolnego. W tym roku zakończenie odbyło się gościnnie w Szkole Podstawowej w Niemczynie. Wszystkie wychowawczynie grup zerowych włożyły ogromny wysiłek w przygotowanie artystyczne dzieci. Pojawił się Polonez,  teatrzyk do wiersza „Rzepka”, wiersze, piosenki, taniec hiszpański i wiele innych atrakcji. Rodzice mieli okazję zobaczyć swoje pociechy w wielu rolach, których nauczyli się podczas pobytu w przedszkolu. Gościliśmy Wójta Gminy Damasławek, Dyrekcję Szkoły Podstawowej w Niemczynie, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej , Kierownik Gminnego Ośrodka Kultury, Przewodniczącego Rady Gminy oraz wielu innych. Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie.

« z 9 »
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013
Skip to content