Festyn Rodzinny 👨‍👨‍👦‍👦🫶🏻
W piątek 24 maja na terenie Gminnego Ośrodka Kultury w Damasławku odbył się Festyn Rodzinny. Organizatorem Festynu było Publiczne Przedszkole w Damasławku wraz z Radą Rodziców, GOK Damasławek.
Dopisała piękna pogoda i frekwencja.
Swoją obecnością zaszczycił nas Cyprian Wieczorek – Wójt Gminy Damasławek.
Na gości czekało mnóstwo atrakcji. Ogromnym powodzeniem wśród dzieci cieszyły się wspólne zabawy z Klaun Edek Animator. Czas na Festynie uświetniła Komenda Powiatowa Policji w Wągrowcu, Dzielnicowi z Damasławka, kierownik posterunku policji w Gołańczy- asp.szt.Jarosław Szkutnicki, wraz z maskotką Pyrek, swoje umiejętności zaprezentował Porto- pies policyjny.
Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz wozu strażackiego, dzięki zaangażowaniu OSP Damasławek.
Dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy przyczynili się do uświetnienia Festynu Rodzinnego-Nadlesnictwo Durowo, Pałucki Bank Spółdzielczy w Wągrowcu, KGW Damasławianki, PPHU TOMAS SC, Cukiernia Cholewiński, Materiały Budowlane Telpak Robert Rossa.
Cieszymy się, że nasze przedszkole może liczyć na tak wiele przyjaznych nam osób.♥️♥️♥️
Serdeczne podziękowania dla wszystkich pracowników Publicznego Przedszkola w Damasławku, szczególnie Pani Oliwii Rabinek i Żanecie Bąkowskiej za piękne przygotowanie sceny i czuwanie nad przebiegiem Festynu.
Na scenie odbyły się pokazy talentów wszystkich grup przedszkolnych, które zaprezentowały się w tańcach, piosenkach o rodzinie.
Dzięki pomocy rodziców naszych przedszkolaków nie zabrakło domowych wypieków, kawy, herbaty. Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji Festynu. Dziękujemy także wszystkim, którzy przybyli na Festyn. Razem możemy więcej, dziękujemy za współpracę Gok Damasławek, Gmina Damasławek. ♥️♥️