DNIA 19 WRZEŚNIA 2013 DZIECI Z NASZEGO PRZEDSZKOLA W DAMASŁAWKU OBEJRZAŁY KRÓTKIE PRZEDSTAWIENIE W WYKONANIU DZIECI 6-LETNICH Z WYCHOWAWCĄ W ROLI GŁÓWNEJ – MAŁGORZATĄ CHOSIŃSKĄ, KTÓRA WCIELIŁA SIĘ W POSTAĆ SPRZĄTACZKI. PRZEDSTAWIENIE UKAZAŁO DZIECIOM, JAK DBAĆ O NASZĄ PLANETĘ, JAK SEGREGOWAĆ ŚMIECI I W JAKI SPOSÓB ONE TEŻ MOGĄ W TYM POMÓC. W NAJBLIŻSZYCH DNIACH WSZYSTKIE DZIECI  BĘDĄ DBAĆ O CZYSTOŚĆ W OKOLICY NASZEGO PRZEDSZKOLA, ZBIERAJĄC ŚMIECI—PROSIMY CHĘTNYCH O POMOC!!

DZIECI Z ZAMIEJSCOWYCH ODDZIAŁÓW W NIEMCZYNIE WZIĘŁY UDZIAŁ W „SPRZĄTANIU ŚWIATA”. TEGOROCZNA AKCJA PRZEBIEGŁA POD HASŁEM: „TRZY POJEMNIKI”. AKCJA ZOSTAŁA POPRZEDZONA POGADANKĄ WSZYSTKICH GRUP, DZIECI ROZWIĄZYWAŁY ZAGADKI I REBUSY, A NASTĘPNIE Z CHĘCIĄ I RADOŚCIĄ WŁĄCZYŁY SIĘ DO AKCJI ABY POSPRZĄTAĆ NASZĄ ZIEMIĘ. DZIECI W POROZUMIENIU ZE SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ ZBIERAŁY ŚMIECI NA TERENIE SZKOŁY ORAZ ULICĘ PRZED SZKOŁĄ. NA ZAKOŃCZENIE DNIA WSZYSTKIE GRUPY OGLĄDAŁY BAJKĘ O TEMATYCE ZWIĄZANEJ Z CZYSTOŚCIĄ NASZEJ PLANETY.

« z 15 »
AKCJA- SPRZĄTANIE ŚWIATA
Skip to content