W dniu 01 czerwca 2012 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Damasławku odbyły się gry i zabawy pod hasłem „ĆWICZENIA WYOBRAŹNI W DNIU DZIECKA”
Pomimo niesprzyjającej pogody wspólnie bawiło się 50 rodziców i drugie tyle dzieci z „oddziału  unijnego” i oddziałów zamiejscowych Publicznego Przedszkola w Damasławku.

Rozdano nagrody za udział w Konkursie fotograficznym pn. „Ćwiczenia wyobraźni w kontakcie ze zwierzęciem”. Zwycięzcom ufundowano albumy fotograficzne wraz z karnetami do kina dla całej rodziny na wybrany seans filmowy w technologii 2D lub 3D,
a wyróżnionym wręczono dyplomy.

Przedsięwzięcie realizowano w ramach Projektu pn. „Ćwiczenia wyobraźni – rozwój przedszkoli na terenie gminy Damasławek”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

« z 3 »

Ćwiczenia wyobraźni w DNIU DZIECKA
Skip to content