W dniu 21 kwietnia 2012 r. 160 osób (w tym 74 rodziców) uczestniczyło w grze i zabawach terenowych pod hasłem leśne podchody z udziałem psów terapeutycznych, realizowanych w ramach Projektu pn. „Ćwiczenia wyobraźni – rozwój przedszkoli na terenie gminy Damasławek”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Na uczestników czekały 4 konkurencje, które z uwagi na padający deszcz przeprowadzono w „rotundzie leśnej” z paleniskiem. Na zakończenie każde dziecko otrzymało dyplom z wizerunkiem psów Tosi i Leo, materiały przygotowane przez Nadleśnictwo Durowo, a zwycięzcy poszczególnych konkurencji zabrali ze sobą również pluszowe Golden Retrievery.

Sprawozdanie do pobrania: sprawozdanie – leśne podchody – 9.1.1 D

« z 2 »

Leśne podchody
Skip to content