Drodzy Rodzice,

poniżej w załączniku zamieszczona została lista dzieci zakwalifikowanych do przedszkola na rok szkolny 2020/2021.

Lista dzieci zakwalifikowanych

 

                       UWAGA RODZICE !!!

 – kolejny etap rekrutacji – zapoznanie się z listą dzieci zakwalifikowanych

   Zapraszamy do wypełnienia oświadczenia rodziców dzieci, którzy składali wnioski do przedszkola oraz rodziców dzieci z rocznika 2014 których dzieci przyjdą do przedszkola po raz pierwszy.

 

   W świetle ustawy z dnia 02.03. 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem CDVD- 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych  ( Dz.U. z 2020, poz 374) a także w ślad za Rozporządzeniem Ministra  Edukacji Narodowej z dnia 20 marca  2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania   jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

  Dyrektor prosi o wypełnienie pisma w dniach 15- 16 kwietnia 2020r. danymi dziecka , wpisania daty oraz imienia i nazwiska rodzica i odesłania pisma  e-mailem na adres przedszkola:

sekretariat@przedszkole-damaslawek.pl  .                                         

   Tak przesłane pismo będzie traktowane jak poprawnie złożone na ręce Dyrektora Przedszkola. Nie złożenia oświadczenia jest równoznaczne z rezygnacją przyjęcia do przedszkola, dziecka nie będzie na liście dzieci przyjętych wywieszonej 17 kwietnia 2020r.

Sekretariat pracuje w tym okresie od 9.00- 13.00 codziennie umożliwiając również kontakt osobisty w przedszkolu.

 

Rodzice którzy składali deklarację kontynuacji dziecka w przedszkolu nie składają oświadczeń.

OŚWIADCZENIE ZNAJDUJE SIĘ W PLIKACH DO POBRANIA

Skip to content