UWAGA RODZICE!

 Informujemy, że w dniach

 od 16 – 27 lutego 2015 roku

są ferie zimowe.

Dzieci grup zerowych mają wolne, nie kursują autobusy szkolne.

          W przedszkolu będą dyżury w ramach

        podstawy programowej i nie zapewniamy

wyżywienia.

Uwaga!  odpłatność na luty

 to 10 dni roboczych nie uwzględnia się ferii.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

Ogłoszenie o feriach
Skip to content