21 października w Niemczynie odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola.Był to ich pierwszy występ przed publicznością- panią Dyrektor Przedszkola, Szkoły Podstawowej, Radą Rodziców oraz kolegami i koleżankami z klas I-szych.  Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły w trakcie krótkiego pobytu w przedszkolu- pięknie recytowały, wspaniale tańczyły oraz cudownie śpiewały. Po zakończonych występach przedszkolaki złożyły uroczyste przyrzeczenie, a następnie pani Dyrektor ogromnym ołówkiem dokonała aktu PASOWANIA.. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom oraz słodki poczęstunek.                                                                                                                                                                                                                                      Po występach dzieci panie wychowawczynie wystąpiły w krótkim spektaklu pt.” Krzyś idzie do przedszkola”.

« z 25 »

 

Pasowanie na Przedszkolaka- Niemczyn
Skip to content