W oddziałach przedszkolnych w Niemczynie odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Każda grupa przedszkolna otrzymała swoją nazwę: najmłodsza grupa to Krasnale, grupa 3-4-latków to Tulisie, natomiast najstarsza grupa – Paki. Dzieci bardzo przeżywały ten szczególny dzień. Był to debiut przedszkolaków z najmłodszych grup i dzieci, które po raz pierwszy przyszły w tym roku do naszego przedszkola. Dzieci  zaprezentowały się znakomicie. Po występie nastąpiła wyjątkowa chwila ślubowania. Z wielką powagą i przejęciem przedszkolaki złożyły uroczystą przysięgę ,po czym Pani Dyrektor pasowała dzieci, które po raz pierwszy uczęszczały do naszego przedszkola. Miłym akcentem było wręczenie dyplomów oraz słodki poczęstunek dla wszystkich przedszkolaków.

« z 9 »
Pasowanie – Niemczyn
Skip to content