W środę, dnia 12 grudnia w naszym przedszkolu odbył się przegląd muzyczny pt. „Świąteczne kolędowanie”. Podczas kolędowania na holu naszego przedszkola zapanowała świąteczna atmosfera. Wszyscy z ogromnym zachwytem słuchali kolęd i pastorałek w wykonaniu dzieci. Pamiątkowe dyplomy i upominki uczestnikom przeglądu wręczyli zaproszeni goście, którzy zasiedli w jury. Zaproszonymi gośćmi byli Pan Wójt gminy Damasławek Cyprian Wieczorek i Pani katechetka Żaneta Mosiek. Na zakończenie Pan wójt i Pani Żaneta złożyli wszystkim świąteczne życzenia. W ciepłej, przedświątecznej atmosferze zakończyliśmy nasze kolędowanie.

Zaproszonym gościom, uczestnikom oraz wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie uroczystości serdecznie dziękujemy

A.Kokowska

PRZEGLĄD MUZYCZNY „ŚWIĄTECZNE KOLĘDOWANIE”
Skip to content