Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Każdy z nas powinien się do tego odpowiednio przygotować. Także przedszkolaki z grupy „Motylki” przygotowują się do Świąt. W poniedziałek, dnia 10 grudnia w naszej grupie odbyły się zajęcia otwarte z udziałem rodziców. Na początku omówiliśmy tradycję i symbole związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Następnie wspólnie z rodzicami przy słuchaniu kolęd i pastorałek wykonaliśmy ozdoby świąteczne. Tu pomysłów było wiele. Kreatywność zarówno dzieci, jak i rodziców była wspaniała. Dzieci z rodzicami wykonali przepiękne ozdoby, które udekorowały naszą salę przedszkolną. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość z wspólnie spędzonego czasu z rodzicami. Dzień ten spędzony w miłej i ciepłej atmosferze na długo pozostanie w naszej pamięci.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za udział w zajęciach otwartych

A. Kokowska

ZAJĘCIA OTWARTE W GRUPIE UNIJNEJ „Motylki”
Skip to content