W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania placówki informujemy o dalszej przerwie trwającej od 25 marca 2020r. do 10 kwietnia 2020 r.

Przypominamy o trwającej rekrutacji do przedszkola na rok szkolny 2020-2021. Przypominamy o możliwości składania wniosków drogą elektroniczną, za pomocą  poczty polskiej lub osobiście w sekretariacie przedszkola w godzinach od 8.30- 13.00. Proszę zwrócić uwagę na prawidłowo wypełniony wniosek wraz z załącznikami.                                                                  Rekrutacja kończy się 31 marca 2020r.

Drodzy rodzice proszę o wyrozumiałość i cierpliwość oraz pełną mobilizację do współpracy.
Nauczyciele będą zamieszczać materiały do edukacji w formie krótkich informacji dla rodziców i dzieci wraz z kartami pracy i odpowiednimi linkami by np. słuchać piosenki po angielsku.

Prosimy o założenie dziecku teczki na zbieranie prac w czasie trwania przerwy byśmy mogli po powrocie ocenić o omówić zadania.
Prosimy o systematyczne przeglądanie strony internetowej.

B. Matusiak
dyrektor