W zeszłym tygodniu przedszkolaki z naszego przedszkola z okazji XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom  odwiedziły Bibliotekę Publiczną w Damasławku. Pani Kinga i Pani Monika przeczytały nam bajki. Następnie wykonaliśmy pracę plastyczną. Radość była przeogromna nie tylko z wizyty w zaprzyjaźnionej bibliotece, ale także z tego, że zajęcia odbyły się na świeżym powietrzu.

Serdecznie dziękujemy Pani Kindze i Pani Monice za cały rok współpracy

z naszym przedszkolem

KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
Wizyta przedszkolaków w bibliotece
Skip to content