W czerwcu przedszkolaki z naszego przedszkola udały się na wizytę do gabinetu stomatologicznego Pani Tatiany Sokołowskiej. Celem wizyty było poznanie zawodu stomatologa i higienistki stomatologicznej. Radość dzieci była ogromna, szczególnie w chwili kiedy każdy mógł usiąść na fotel stomatologiczny – dinozaura.

Serdecznie dziękujemy Pani stomatolog, Tatianie Sokołowskiej za zaproszenie nas do swojego gabinetu. Dziękujemy także Paniom Agnieszce i Marzenie za przybliżenie nam zawodu stomatologa i higienistki stomatologicznej

KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera
KODAK Digital Still Camera

 

Wizyta w gabinecie stomatologicznym
Skip to content