MUZOMOBIL
W dniu 05 kwietnia 2012 r. w ramach Projektu pn. “Ćwiczenia wyobraźni – rozwój przedszkoli na terenie gminy Damasławek”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w Wągrowcu zagości MUZOMOBIL Filharmonii Poznańskiej im. Tadeusza Szeligowskiego.
W trakcie pobytu muzycy zagrają 1 koncert pn. “Kolorowe nutki”, dla dzieci 3-4 letnich uczęszczających do Publicznego Przedszkola w Damasławku wraz z Oddziałami Zamiejscowymi w Niemczynie.

TEATR CIENI
W dniu 10 maja 2012 r. w ramach Projektu pn.“Ćwiczenia wyobraźni – rozwój przedszkoli na terenie gminy Damasławek”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w Wągrowcu zagości Teatr Cieni Latarenka. W trakcie pobytu aktorzy zagrają spektakl dla dzieci 3-4 letnich uczęszczających Publicznego Przedszkola w Damasławku wraz z Oddziałami Zamiejscowymi w Niemczynie.

Wycieczki edukacyjne dla 3-4 latków
Skip to content