„… Pewnego leniwego dnia w Stuwiekowym Lesie Kubuś wybiera się na poszukiwanie ukochanego miodku.  Jako że jego rozumek nie jest zbyt wielki, przekręca znaczenie wiadomości, którą zostawił mu Krzyś. Według Kubusia wynika z niej, że jego przyjaciel został porwany przez tajemniczego stwora Bendezara.  Dzielny miś mobilizuje pozostałych mieszkańców lasu, po czym wszyscy ruszają z heroiczną odsieczą Krzysiowi …”

Była to wyprawa pełna komicznych i wzruszających wydarzeń w której w dniu
28 listopada 2011 r., uczestniczyły dzieci 3-4 letnie z oddziałów Publicznego Przedszkola w Damasławku i Odddziałów Zamiejsowych w Niemczynie, objętych wsparciem w ramach Projektu pn. „Ćwiczenia wyobraźni – rozwój przedszkoli na terenie gminy Damasławek”,
współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Organizację wyjazdów przygotowano wspólnie z Dyrekcją i kadrą pedagogiczną Przedszkola biorącego udział w Projekcie. Ze środków Unii Europejskiej sfinansowano transport i bilety wstępu na animację.

Animacja-cyfrowa

Przedszkolaki i Kubuś Puchatek
Skip to content